לקוחות ממליצים

אחרי עבודת צבע

04/01/2015

המלצתי

פניתי לחיים, לאחר חודשיים וחצי של שיפוץ בביתי (על ידי שיפוצניק אחר), על מנת שיצבע את כל הבית, תקרות, קירות ותיקונים (והיו הרבה..) החוויה עד כה עם בעלי המקצוע השונים הייתה מתסכלת מאוד.. מהרבה סיבות.. והכנתי את עצמי לעוד בעל מקצוע מאכזב.. אין לי מילים לתאר, כמה חיים ועבודתו היוו חוויה מתקנת עבורי: מדובר בראש ובראשונה, בבן אדם. נעים, סבלני, חייכן, אכיפתי מאוד לעבודה, בעל מוסר עבודה גבוה, משקיע ונותן מעצמו הרבה מעבר למצופה. הגיע ב-ז-מ-ן, עמד בזמנים שהבטיח, עבד קשה ולקח מחיר הוגן מאוד, עשה עבודה מקצועית ומדויקת. בנוסף, עשה עוד מספר דברים שביקשתי (תליית גופי תאורה, חיזוק נקודות חשמל ועוד) וסירב לקבל עליהם תשלום.. ממליצה בחום !!

אושרת כץעבודות צבע ותיקוניםרחובות
אחרי עבודת צבע וטיח

26/10/2014

המלצתי

הגיע אליי חיים אדם מקסים, אמין, עשה עבודה כל כך יפה ואיכותית, מאוד קשוב, נתן לי את ההצעה הכי נמוכה שקיבלתי, אוהב לעבוד. מאוד מאוד מרוצה ואני איעזר בו שוב ללא ספק, ממליצה לכולם בחום!!

שולה מגבעת השלושהתיקונים וצבעגבעת השלושה
ארון אמבטיה מעוצב

לחיים לוי שלום רב, 

ברצוני להודות לך על הניהול והביצוע של הפרויקט בו עבדנו יחד אתה כקבלן ואני כאדריכלית הפנים. עבדתי עם הרבה קבלנים לאורך השנים לכן חשוב לי לציין בפניך עד כמה נעימה ורגועה הייתה העבודה איתך. אתה ודאי יודע שלקבלנים יש נטייה ליצור בעיות אך אתה, תמיד היית שם כדי לפתור בעיות. לא היה דבר שביקשתי ממך שסירבת או שאמרת לא ניתן לביצוע – ההפך הוא הנכון "לכל דבר יש פיתרון " – זה היה הדבר עליו חזרת ,הדגשת, ויישמת. ואכן בניגוד לשיפוצים רבים שהופכים לסיוט, עברנו בזכותך חוויה שבה כולנו – אתה הלקוח ואני עבדנו כצוות מנצח שהביא לתוצאות הטובות של הפרויקט. הדייקנות שלך , הסבלנות האין סופית , ההתעקשות על פרטי ביצוע מושלמים ועמידה בלוחות הזמנים הביאו את הפרויקט לסיומו המוצלח ולשביעות רצונם של הלקוחות.

חיים – שוב המון תודה על הכל ובטוחה אני שזה לא היה הפרויקט האחרון בו נעבוד יחדיו.

אדריכלית תלמה וקסלמן

‏13/07/2014

המלצתי

חיים מאוד מסודר, אמין וישר נתן הצעת מחיר הכוללת את הדברים הכי קטנים בכדי לא להוסיף תוך כדי עבודה (דבר שמרבית אנשי המקצוע עושים) עמד בלוח הזמנים ונכח בדירה בזמן העבודה. מאוד קפדן, עשה את העבודה בצורה מקצועית וברוחב לב. בסוף העבודה הגיע לתיקונים אחרונים גם אם התבקש לתקן שוב עשה זאת עם חיוך ובכיף.

גלי יעקובוב
סלון לאחר שיפוץ

חיים עשה שיפוץ מלא של דירתנו ברצליה שכלל הסרת ובנייה מחדש של רוב הקירות הפנימיים, חיווט חשמלי מחדש ואינסטלציה חדשה, כמו גם מטבח חדש, חדרי אמבטיה וריצוף.
לחיים רעיונות מקוריים ומעשיים. אף פעם אינו מאחר לפגישה.
כל זה נעשה בזמן ובתקציב שלנו בעת היעדרותינו מהארץ.
חיים מומלץ מאוד!

יעלשיפוץ כללי לדירההרצליה

לחיים לוי
תודה על עבודתך המסורה והמיקצועית שבזכותה עברנו את תקופת השיפוצים
בהבנה והתייחסות לכל פניה ומענה לכל דרישה רעיונות ופתרונות יצירתיים
תמיד נמליץ עליך בחום

דוד ולילך מחולון